Tel. 506 103 035

Kim jesteśmy?


Optomax to hurtownia optyczna, która obok pełnej gamy soczewek okularowych, oferuje również akcesoria optyczne takie jak etui, ściereczki, czy płyny do czyszczenia okularów. Stale współpracujemy z wiodącymi producentami tych produktów, co gwarantuje ich wysoką jakość, krótkie terminy dostaw oraz przystępne ceny. Nasze produkty charakteryzują się następującymi cechami:

 

Nowej generacji powłoki hydrofobowa i oleofobowa

Niezwykłe właściwości tych powłok, jak również sposób ich nanoszenia, zapobiega przywieraniu wody i tworzeniu się plam oraz śladów po odciskach palców. Ułatwia i znacznie przyspiesza to czyszczenie soczewek, zwiększając komfort codziennego ich użytkowania.

 

Nowa powłoka utwardzająca

To wyjątkowo twarda, odporna na zarysowania powłoka, która chroni soczewki przed zniszczeniem.

 

Filtr UV

Dodatkowo, dzięki zastosowaniu filtra UV 380 ŋm, soczewki te chronią nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem.

 

Nowa konstrukcja soczewek

Nowo zaprojektowane soczewki są bardziej smukłe i cieńsze, niż inne obecnie stosowane produkty firm konkurencyjnych.

 

Udoskonalona powłoka antyelektrostatyczna

Wysokie właściwości antystatyczne powłoki są gwarancją, iż soczewki pozostaną dłużej czyste, wolne od kurzu. W efekcie poprawia komfort przy długotrwałej pracy.

 

Wzmocniona powłoka antyrefleksyjna

Składająca się z wielu warstw powłoka AR wraz z warstwami utwardzającymi, minimalizuje refleksy świetlne, podnosi komfort użytkowania po przez poprawę przejrzystości, jak również zapewnia naturalny wygląd, bez niepożądanych refleksów świetnych.